KONST / Litografier / Litografi 7964551
nr 796 4551
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Litografi, Karl Höglund (f. 1940), E. A. signerad, motivets mått: 44x28
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2012
kl 17:59:44
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund